133
132 Paylaşım, 133 Beğeni

VALORANT’ın 4. Bölümü "Karmaşa" 11 Ocak’ta başlayacak. Bu gelecek bölüm ile beraber de oyuna yeni bir ajan ekleniyor. VALORANT’ın 18. ajanı olacak olan bu karakter içinse VALORANT Youtube kanalında bir tanıtım videosu yayınlandı.

Karakterimizin adı "Neon" kod adı ise Sprinter (Koşucu), kendisi düellocu bir ajan olacak. Bu da demek oluyor ki bomba kurma alanlarına girmekte kolaylık sağlayacak ajanlardan biri olacak. Tanıtım videosunda karakterin hem dış görünüşünü hem de yetenekleri hakkında fikir sahibi olabileceğimiz görüntüler yer alıyor.

Neon'un Yetenek Havuzu

Neon’un yetenek havuzuna gelecek olursak, videoda gösterilen yeteneklerin hangi tuş atamalarına (Q, E, C, X) denk geldiğine dair kesin bir bilgi yok. Yine de videodan görüldüğü kadarıyla, yeni ajanımızı diğerlerinden ayıracak olan en büyük özellik, kendisinin hızlı bir şekilde koşabilecek olması ve koşmasına ek olarak karakterimiz yerde hızlı bir şekilde de kayabiliyor.

Neon’un bir diğer yeteneği de, KAY/O’nun bombasına benzer, KAY/O’dan farklı olarak aynı Breach’in E yeteneği gibi düştüğü yerin çevresindeki alanı sarsan bir bombası var gibi görünüyor. Yeni ajanımızın başka bir özelliği ise, kendisinin sağı ve soluna yüksek bir duvar açmasını ve bu şekilde akıl oyunları yapmasını sağlayan bir yetenek. Böylece kendisi, hızlı bir şekilde bomba alanlarına girebilirken, aynı zamanda duvarının içinden çıkıp rakiplerini öldürebiliyor. Duvarı aynı zamanda hasar verecekmiş gibi de duruyor ancak videoda buna örnek bir şey görmedik.

Videonun sonlarına doğru da Neon karakterinin vurulduğunu görüyoruz. Ancak anladığımız kadarıyla bu onu öldürmüyor. Neon’un gözleri ve parmakları parlıyor, üstüne üstlük parmağından ateş etmeye başlıyor. Bu da Neon’un muhtemelen ulti yeteneği olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

133
132 Paylaşım, 133 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Nefret
3
Nefret
Şaşkın Şaşkın
23
Şaşkın
Offf Offf
13
Offf
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
6
Çalışkan
Aşk Aşk
30
Aşk
lol lol
33
lol
omg omg
23
omg
Başarılı Başarılı
13
Başarılı
Yusuf HIZARCI
Teknoloji ile içli dışlı birisiyim.Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerde mekanik / yazılımsal sorunları çözmekte üstüme yok.Ayrıca robotik kodlama benim için bir hobi

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu oy verin veya olumsuz oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Yerleştirmeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı