85
84 Paylaşım, 85 Beğeni

MMORPG türü oyunlar eskiye nazaran daha az oyuncuya hitap etse de hala milyonlarca oyuncunun severek oynadığı oyun türleri arasında. Şu sıralar oyuncular arasında MOBA, Battlegrounds, FPS tarzında oyunlar rağbet gördüğü için yeni MMORPG tarzı oyunlar eskisi kadar çok çıkmıyor. Fakat yine de bu kaliteli MMORPG oyun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu yazımda özellikle bulunduğumuz süreçte evde kalan oyuncular için çok sevilen ve ses getiren MMORPG oyunları listeledim, iyi okumalar.

 1. 1 World of Warcraft


  Bu oyun hakkında saatlerce konuşabilirim, vanilla zamanları da dahil oynamış biri olarak oyunun zaman geçtikçe bozulduğunu söyleyebilirim. Eğer başlamayı düşünüyorsanız Blizzard vanilla serverini tekrar açacak ve kesinlikle orada başlamanızı öneririm. Şu an WoW’a başlamak, Starwars’a yeni seriden başlamak ile aynı şey ve bu hatayı yapmanızı istemem. 


 2. 2 Metin 2


  Grafikleri gerçekten çok kötü ve diğer mmorpg oyunlardan hiçbir artısı yok. Standart bir uzak doğu oyunu olduğu halde ülkemizde gerçekten çok fazla tutuldu ve halada sayısını korumaya devam ediyor. Oyunda savaşçı,ninja,sura ve şaman seçenekleri ile kendinize uygun karakteri seçebilirsiniz. 3. 3 Knight Online


  Knight Online için, internet cafelerin bir dönemki geçim kaynağı ve çocukların sınıfta kalma sebebi diyebiliriz. Bu oyundan fazla bahsetmeye gerek yok, seveni de sevmeyeni de çok ama tek gerçek, hepimiz bu oyunu biliyoruz.


 4. 4 Ultima Online


  Belki de şimdiye kadar yapılmış en ayrıntılı mmorpg oyunu. O kadar güzeldi ki, kendisinden sonra birçok 3d oyun çıkmasına rağmen uzun yıllar boyunca oynandı.


 5. 5 Guild Wars


  Kendine has grafik ve oynanışı ile kaliteli bir oyun özellikle PvP sistemi ile oyuncuları kendine çekiyor. Yalnız oyunda gelişmek için biraz bütçeye ihtiyacını var.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

85
84 Paylaşım, 85 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Nefret
26
Nefret
Şaşkın Şaşkın
13
Şaşkın
Offf Offf
3
Offf
Eğlenceli Eğlenceli
33
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
30
Çalışkan
Aşk Aşk
20
Aşk
lol lol
23
lol
omg omg
13
omg
Başarılı Başarılı
3
Başarılı
Yusuf HIZARCI
Teknoloji ile içli dışlı birisiyim.Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerde mekanik / yazılımsal sorunları çözmekte üstüme yok.Ayrıca robotik kodlama benim için bir hobi

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu oy verin veya olumsuz oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Yerleştirmeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı